home

     Якщо ви є власником автомобіля, то Вам відомо, що однією з найдорожчих статей на утримання авто є витрати на паливо. Оптимальним варіантом для зниження витрат є встановлення газобалонного обладнання на Ваш автомобіль.

    Окрім беззаперечної економії на паливі також знижується токсичність викидів, зменшується знос деталей циліндро-поршньової групи та уповільнюється старіння моторного масла в зв’язку з відсутністю важких домішок в газовому паливі.Але, треба зауважити, що при некоректному монтажі та налаштуваннях ГБО є ризик швидкого виходу з ладу деталей двигуна, тому до вибору СТО по переобладнанню автомобіля для роботи на газовому паливі слід поставитись дуже серйозно.

    Компанія “БестГаз” займається професійним встановленням газобалонного обладнання на автомобілі. Враховуючі багаторічний досвід переобладнання автомобілів ми можемо запропонувати якісний та професійний монтаж ГБО на Ваш автомобіль. При переобладнанні авто на газ використовується обладнання провідних світових виробників газобалонного обладнання – STAG, Hana, Tomasetto, KME, Gurtner, Valtek, FlashLube, Atiker, Greengas, Landirenzo.
logo

    Наша компанія встановлює газобалонне обладнання на любі типи інжекторних автомобілів (атмосферні, турбо, компресор) з любими типами систем подачі палива, включно з FSI, TSI, TFSI, та ін.

     Наявність на нашому СТО сучасного діагностичного обладнання дозволяє виконувати професійний монтаж та налаштування газового обладнання навіть на найсучасніших автомобілях, що гарантує економічну та безпроблемну експлуатацію Вашого автомобіля з газовим обладнанням.