Підігрівач газового редуктора STAG R01 CS

Часом водії, поспішаючи або ж не бажаючи витрачати бензин, примусово запускають двигун на газу, але його робота в такому режимі некоректна, адже газ повинен випаровуватися, а редуктор поки ще не підігрівається рідиною з системи охолодження. Для того щоб прискорити перехід на газ, без шкоди для обладнання і двигуна, можна встановити пропонований компанією AC S.A. підігрівач газового редуктора STAG R01 CS. Даний підігрівач може використовуватися в системах з одним або двома редукторами, які встановлюються на двигуни від 4 до 8 циліндрів.

Електронний блок при включенні запалення перевіряє температуру редуктора і якщо вважає її недостатньою для випаровування газу, активує електричний нагрівальний елемент. Завдяки цьому прогрів редуктора і вихід його в нормальний режим роботи відбувається швидше, за рахунок чого скорочується час переходу на газ приблизно на 40%.

Про стан електроніки та заряді акумулятора теж переживати не варто, так як режим підігріву активується тільки при запущеному двигуні. З установкою такого пристрою теж проблем не виникає адже відразу після монтажу STAG R01 CS готовий до експлуатації.